Wyjazd do Czech na testy Svartpilen 701 z Wizardem

wyjazd ostrava coda wizard motovlog

Wyjazd na Czechy w towarzystwie Wizarda na testy Husqvarny Svartpilen 701 nie mógł pozostać nienagrany. I tak oto powstał ten special 🙂

Wyjazd ten został uwieczniony w całości przy użyciu DJI OSMO Pocket – to taka ciekawostka. Na drugim kanale recka tego sprzętu. Jedyne co tu zostało podkręcone to dźwięk, reszta to surowy materiał z tej kamerki. Przyznacie, że zacnie to wygląda jak na 2K?

Ale nie o kamerce 😉 Wraz z Wzardem pojechaliśmy do Ostrawy. Tam odbyła się prezentacja oraz jazdy testowe na nowych Svartpilenach 701. Muszę przyznać, że ciekawy motocykl. Bardzo polubiłem. Aczkolwiek w tym specialu nie uświadczycie za dużo ujęć z tym motocyklem. To pokażę Wam w innym odcinku.

Poniżej trochę materiału zza kulis. Nie zawsze kamerka była odpalona, ciągle jeszcze trochę krępujące jet dla mnie gadanie do kamerki między ludźmi ale jak to się zmieni, to będziecie mieli więcej podobnych materiałów 😉

W każdym razie wyjazd ciekawy i bogaty w śmieszne wydarzenia. Ale na ten temat posłuchacie w odcinku. Dajcie znać w komentarzu pod filmem czy chcielibyście więcej tego typu nagrań na kanale 😉 A jeśli spodoba się Wam ten odcinek, to zapraszam do obejrzenia tego odcinka, gdzie również śmieszkujemy z Czarodziejem;)