Unbox paczki od SECA – sprawdź co wpadło na testy

unbox-paczki-od-SECA coda motovideo

Unbox paczki od SECA po raz kolejny. Ponieważ w tym roku wpadło do mnie trochę nowości z oferty SECA na testy. Zobaczcie co będę testować w tym sezonie.

Unbox paczki od SECA to świetna okazją aby zerknąć w nowości przygotowane przez SECA na rok 2019. Z tego co wiem, zdecydowana większość ubrań z dotychczasowej oferty, doczekała się odświeżenia. Wszystko za sprawą zmieniających się wciąż wymagań bezpieczeństwa. Czasami łatwiej jest zrobić coś od nowa niż modyfikować to co istnieje.

I w związku z tym wpadło do mnie trochę nowych rzeczy na testy. W tym nowy kombinezon, nowa kurtka, rękawice, spodnie, buty, koszulki i okulary. Poniżej pełna lista tego co znalazłem tym razem w paczce:

To co widać na tym unboxie to jeszcze nie wszystko co finalnie ma do mnie trafić. Oczywiście wszysztko co do mnie wpadnie zostanie przetestowane w warunkach bojowych, a gdy już wyrobię sobie opinię o którymś z tych ubrań, to nagram recenzję. Póki co poniżej takie bardziej „pierwsze wrażenia” po wyjęciu z pudła. Na kanale znajdziecie już odcinek, w którym podzieliłem się moimi pierwszymi wrażeniami z jazdy w nowym kombinezonie – znajdziecie go tutaj. A teraz zapraszam na poniższe nagranie z unboxa 🙂