Husqvarna Svartpilen 701 – pierwsze wrażenia z jazdy

husqvarna svartpilen 701 codapl

Husqvarna Svartpilen 701 to kolejny motocykl z tej stajni, który miałem okazję lepiej poznać. W tym odcinku pierwsze wrażenia z jazdy na niej oraz trochę na temat samego wyjazdu na jej prezentację.

Husqvarna Svartpilen 701 to prawie bliźniacza siostra Vitpilena 701, którą miałem już okazję oblatywać i recenzować. Husqvarna w wersji Vitpilen wyszła w pojemności 401cc oraz 701cc. Do tego czasu Svartpilen występował tylko w pojemności 401cc. Ale to się zmieniło i Husqvarna wypuściła „Czarną strzałę” również w wyższej pojemności.

Przy okazji wyjazdu z Wizardem do Czech na jej prezentację, miałem okazję nią pojeździć po malowniczych terenach w okolicach Ostrawy. Moim zdaniem motocykl ten bardzo dobrze odnajdował się w takich klimatach. Ale więcej na ten temat w recenzji motocykla.

W tym odcinku klasycznie pierwsze wrażenia z jazdy na nowym sprzęcie oraz dodatkowo kilka słów na temat samego wyjazdu. Szkoda, że Wizard nie dostał motocykla, bo powstałby pewnie jeszcze odcinek ze śmieszkami z trasy, no ale nie można mieć wszystkiego. 😉

A teraz standardowo: zainteresowanych zapraszam na odcinek:

https://youtu.be/aVJs0WX_7HY