Podsumowanie sezonu 2019 na kanale

podsumowanie sezonu 2019 motovlog

Podsumowanie sezonu 2019 – klasyczny odcinek na zakończenie sezonu w dotąd niespotykanej formie 🙂

Podsumowanie sezonu 2019 musi być, bo warto spojrzeć wstecz i zobaczyć co działo się na przestrzeni mijającego roku. Ten odcinek będzie nie tylko podsumowaniem tego co było ale też jest w nim trochę na temat tego co będzie. Tym razem, korzystając z innej formy, rzuciłem też w środku garścią statystyk.

Rok 2019 był u mnie pierwszym sezonem, w którym ten kanał był moim jedynym zajęciem. W tym czasie sporo się dowiedziałem i nauczyłem na własnej skórze. Od kilku lat zastanawiałem się, jakby to było żyć tylko kanałem i w 2019r miałem okazję się o tym przekonać. Nie było lekko ale udało się przeżyć. Plan prawie zrealizowany, wnioski wyciągnięte, trochę zmagań za mną a kolejne próby przede mną. Co przyniesie 2020? Zobaczymy,  właśnie trwa rachunek sumienia w mojej głowie. Zresztą nie ma co więcej pisać na ten temat bo wszystko powiedziałem w odcinku. Zatem do niego odsyłam.

BTW: wydawać by się mogło, że rok zaczął się tak niedawno temu wraz z wyjazdem CBR na ulice, a już przyszło nam go zakończyć. Jakby nie było, na kanale znajdziecie wciąż sporo odcinków do obejrzenia z minionego roku.