Zestaw na sporta za 2000zł – budżetowa opcja dla każdego

Zestaw na sporta za 2000zł codapl

Zestaw na sporta za 2000zł czyli budżetowa opcja dla każdego. Jak udało się złożyć taki komplet? Co wchodzi w jego skład i co myślę o tych ciuchach? Więcej w tym artykule oraz dołączonej wideo-prezentacji.

Zestaw na sporta za 2000zł to kolejna prezentacja jaką wykonałem przy współpracy z Dobrymi Sklepami Motocyklowymi. W poprzedniej prezentowałem zestaw ciuchów motocyklowych na miasto, do której obejrzenia również zachęcam.

W tej prezentacji zestaw na sporta w niewielkich pieniądzach. Idealne rozwiązanie dla osób, które:

  • szukają czegoś dla siebie za niewielką kasę;
  • nie chcą kupować i donaszać ubrań używanych po kimś;
  • mają swoje ciuchy, ale nie chcą ich niszczyć na torze.

Bo przecież nie każdego z nas stać na drogie marki. Nie każdy też czuje potrzebę pokazania się czy manifestowania swojej pozycji poprzez zakładanie na siebie drogich marek. Często płacimy za logotyp, a ciuchy tańsze, wykonywane w tych samych fabrykach, z tych samych materiałów, nie są gorsze. Dlatego warto czasami rozejrzeć się za ubraniami, które za znacznie mniejszą cenę, dadzą podobny poziom zabezpieczeń i komfortu.

Tym bardziej szkoda ciuchów droższych, jeśli mamy ochotę poszaleć na torze. Obecnie w modzie są PitBike, a z doświadczenia wiem, że te małe potworki są tak samo destrukcyjne dla odzieży ochronnej jak litrowe maszyny. Tym bardziej, że na Pitach wywracamy się zdecydowanie częściej w tak samo krótkim czasie, przy zdecydowanie mniejszych prędkościach. Zatem po co ścierać coś drogiego?

A jeśli szukasz ubrań dla siebie na początek, nie masz odłożonej sporej kwoty, a nie chcesz nosić ciuchów po kimś, jak „po starszym bracie”, to również jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Zestaw na sporta za 2000zł

Poniżej moja propozycja takiego właśnie zestawu ubrań motocyklowych, którego cena tylko delikatnie przekracza magiczną kwotę 2000 zł. W skład tego zestawu wchodzą:

Pod powyższymi linkami znajdziecie aktualne ceny tych ciuchów. Generalnie tak niska cena zestawu wynika z tego, że w jego skład wchodzi prawdopodobnie najtańszy kombinezon na rynku (przynajmniej w momencie pisania tego tekstu). Pamiętajcie, że na wszystkie ubrania, zakupione w Dobrych Sklepach Motocyklowych, otrzymujecie 5 lat gwarancji! 

Miałem okazję pojeździć w tych ciuchach ostatnimi czasy a moją opinię zawarłem w poniższej wideo-prezentacji i tam odsyłam zainteresowanych po więcej szczegółów. A jeśli jesteś, drogi czytelniku, posiadaczem któregoś z tych ciuchów, to zostaw proszę w komentarzu pod filmem swoją opinie na jego temat pod filmem na YT. Zapraszam tez do recenzji innych ubrań motocyklowych, które znajdziecie tutaj.