Unbox paczki od SECA z nowymi ubraniami na testy

seca

SECA przesłała do mnie letnią kurtkę na panujące obecnie upały oraz nowe buty, które niedawno pojawiły się w ich ofercie. W tym odcinku unbox i pierwsze wrażenia na temat tego co znalazło się w paczce.

SECA ma w swojej ofercie sporo ciekawych ciuchów. Na szczęście dla mnie, mają też coś na upały. Ostatnimi czasy panowały u nas temperatury, w których po prostu nie dało się jeździć. W związku z tym uderzyłem z prośba o pomoc do SECA i otrzymałem odpowiedź, że mają w swojej ofercie coś w sam raz na te warunki. Dostałem dwie propozycje:

Z tych dwóch lepszym pomysłem wydaje mi się kurtka STREAM II ponieważ posłuży przez cały sezon. A znając moje szczęście do deszczu w trakcie testów, to przyda się zapasowa kurtka 😉 Dodatkowo, wraz z kurtką, przyszły nowe buty HYPER. Jest to nowość w ofercie SECA i kolejny powód do zadowolenia, bo buty, w trakcie deszczowych testów, wychodziły tak samo szybko jak i inne ubrania. A czas, jaki jesienią jest potrzebny na wysuszenie butów, skutecznie ograniczał moje możliwości jazdy na motocyklach.

W odcinku tym pokażę Wam jak wyglądają ciuchy, które trafiły do mnie na testy. Standardowo, gdy już pojeżdżę w nich dłuzej, to nagram recenzję. Dziś pierwsze wrażenia na temat rzeczy, które przyszły i ogólna prezentacja. Więcej na temat kurtki oraz butów, możecie już teraz przeczytać na stronie SECA.

A teraz, standardowo, zainteresowanych serdecznie zapraszam na odcinek 🙂