Suzuki SV650 – pierwsze wrażenia – początek testów Suzuki.

suzuki sv650

Suzuki SV650 to motocykl znany chyba wszystkim motocyklistom. Najnowszy model własnie trafił w moje ręce na testy. To zwiastuje również początek testów Suzuki na kanale.

Suzuki SV650 to motocykl, który osobiście kojarzy mi się z długimi, wolnymi, pionowymi gumami. Wszystko za sprawą kumpla, który bawił się tak na swojej SVce. Co ciekawe – motocykl znosił to cierpliwie przez lata i ciągle jeździ. To dobrze świadczy o żywotności jednostki. Zarzynanie motocykla, o którym mowa, możecie zobaczyć tutaj a długą gumę w tym filmie. W tym odcinku mniej wspomnień i skojarzeń za to więcej o pierwszych spostrzeżeniach z jazdy oraz standardowo, kilka słów na temat bieżących spraw i tego co u mnie.

Suzuki SV650 jest pierwszym motocyklem Suzuki na kanale. Wcześniej nie miałem żadnego motocykla niebieskiej marki, ale to się zmieni dzięki współpracy z ekipą MotoHangaru. Od tej pory, motocykle tej marki również będą trafiać do mnie na testy. Co prawda będę obecnie nadrabiać zaległości ze stajni Hondy i Yamahy, ale co się odwlecze to nie uciecze 😉

Generalnie tego dnia pot sięgnął zenitu i stwierdziłem, że tak dalej być nie może. Koniec końców odezwałem się do ekipy SECA i załatwiłem sobie coś bardziej zwiewnego do jazdy w tych warunkach. To taki mały bonusowy szczegół, dla osób, które tu zaglądają 😉 A teraz standardowo – zainteresowanych serdecznie zapraszam na ten odcinek.