SuperSport vs SuperMoto – co wybrać?

SuperSport vs SuperMoto

SuperSport vs SuperMoto – może nie odwieczne pytanie, ale pytanie na które wiele osób stara się odpowiedzieć. W tym odcinku pogadanka na temat różnic pomiędzy sportami i supermociakami. Co jest lepsze, co dla kogo, co do czego? Dlaczego chciałbym Husqvarnę? Komu co polecam? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w tym odcinku.

Pewnego pięknego dnia, miałem okazję przesiąść się, z godziny na godzinę, z Hondy Fireblade SP2 na Husqvarnę 701. Oba te motocykle to jak wiadomo nic nowego dla mnie. Ale oba te motocykle to moje ulubione sprzęty. Pierwsze w rażenia z jazdy na Husvarnie zajdziecie tutaj a jej recenzję w tym miejscu. Możecie też obejrzeć pierwsze wrażenia z jazdy na CBR1000RR. Teraz kiedy macie już obraz tego jak odebrałem te sprzęty w trakcie pierwszego zetknięcia z nimi, czas je porównać.

Dlaczego je porównuję? Ponieważ na bazie kilku lat jazdy, po przeanalizowaniu moich potrzeb, wychodzi na to, że optymalnym rozwiązaniem dla mnie, byłoby posiadać oba te motocykle jednocześnie. Dlaczego? Odpowiedzi znajdziecie w odcinku. W zasadzie wydaje mi się, że akurat tym razem udało mi się powiedzieć wszystko co chciałem powiedzieć 🙂 Dlatego tym razem nie będę się długo rozpisywać tylko odsyłam na kanał. Na YT w powiadomieniach znajdziecie też ankietę – prośba o wzięcie udziału w głosowaniu. Jestem ciekaw jaki motocykl jest Wam bliższy 🙂