Sezon 2018 czas zacząć! Pierwszy odcinek z tego sezonu.

sezon 2018 codapl

Sezon 2018 czas zacząć! Co prawda jest już koniec maja, ale w sumie lepiej późno niż wcale 😉 Tym razem zaczynam od testów Husqvarna Svartpilen 401 i z tej okazji pierwszy odcinek własnie z pokładu tej maszyny. Także standardowo zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Sezon 2018 zaczął się już dawno temu. Wszyscy już jeździcie od kilku miesięcy, a ja dopiero teraz wsiadłem na siodło. Generalnie mało kiedy śpieszyłem się z rozpoczęciem sezonu. Więcej na ten temat mówiłem w tym odcinku i od tamtej pory zdania nie zmieniłem 😉 Dodatkowo brak własnego sprzętu i motocykli testowych. Na domiar złego ostatni sezon mocno mnie sponiewierał i dał w kość, dlatego w tym roku, ciśnienie na start było zdecydowanie najmniejsze.

Ale jednak motocykle mają to coś w sobie, co daje naprawdę dużo radości. Po tych kilku dniach na 2 kołach stwierdzam, że jednak mi tego brakowało. Człowiek od razu jakby szczęśliwszy pomimo jakiś tam drobnych niewygód. Także dobrze jest wrócić na dwa koła, dobrze jest móc znowu jeździć i cieszyć się większą swobodą na drodze. Obecnie nie mogę się doczekać kolejnej testówki, z którą również mam zamiar zrobić pierwsze wrażenia na żywo tak jak z Svarpilen 401. Także jeśli chcecie być świadkami pierwszej jazdy na kolejnym testowym motocyklu to zapraszam do śledzenia moich socialmedia 😉

W tym miejscu pragnąłbym jeszcze zaznaczyć, ze w tym roku sezon będzie wyglądać inaczej. Ma na to wpływ kilka spraw, a także minione sezony na motocyklu. Jednakże zagadnienie to wymaga zdecydowanie więcej miejsca na wyjaśnienie i opisanie, dlatego na ten temat powiem więcej w kolejnym odcinku, który pojawi się prawdopodobnie za tydzień. Z niego dowiecie się jakie podjąłem decyzje, co się zmieni i z czego tego zmiany będą wynikać.

A teraz, po tych kilku słowach wstępu, zapraszam na pierwszy odcinek sezonu 2018. A jeśli jesteś tu nowy, to koniecznie zajrzyj do działu MOTOVLOG tam znajdziesz więcej takich odcinków.