Serce, rozum czy okazja? Czym kierować się przy zakupie?

serce, rozum czy okazja coda motovlog

Serce, rozum czy okazja? W tym odcinku rozprawa na temat tego czym kierować się przy zakupie motocykla. Oczywiście z mojego punktu widzenia.

Serce, rozum czy okazja? W zasadzie nikt nie przejmuje się tym na początku swojej przygody z motocyklami. Postępujemy wówczas bardziej instynktownie. Ja sam szukałem zupełnie innego motocykla niż Fireblade. Historię zakupu CBR możecie obejrzeć tutaj. W skrócie: była dobra okazja 😉 Czy był to udany zakup? Koniec koców w tym przypadku tak. Choć obecnie, po oblataniu blisko 60 motocykli, wiem że bardziej podchodzi mi SuperMoto. Dlaczego? Więcej na ten temat powiedziałem w osobnym odcinku.

Co zmieniło się po kilku latach jazdy? W sumie sporo, dzięki jazdom testowym. Dzięki nim miałem okazję jeździć różnymi markami, modelami oraz typami motocykli. Wiem też, że najlepiej jest skorzystać z tych jazd testowych. Naprawdę poszerzają horyzonty. Szybko wychodzi na jaw jaki typ motocykla pasuje nam najbardziej. Dlatego przez zakupem polecam się przejechać, a jeśli to nie jest możliwe, przynajmniej „przymierzyć” się do danego motocykla. Może się bowiem okazać, że ta maszyna nie będzie nam pasować.

Temat ten jest mega obszerny. Ja, w kilkunastu minutach tego vloga, starałem się poruszyć tylko te najistotniejsze kwestie. Nie wchodziłem w szczegóły, nie rozdrabniałem zagadnień. Taki odcinek trwałby pewnie godzinę. Może kiedyś poruszę bardziej szczegółowo poszczególne aspekty. Póki co, zainteresowanych serdecznie zapraszam na poniższy film 🙂