Pojechaliśmy do Q-Bikera do Niemiec – kilka słów po wyjeździe

Pojechaliśmy do Q-Bikera CODApl

Pojechaliśmy do Q-Bikera z Wizardem w odwiedziny. W tym odcinku kilka słów na temat wyjazdu. Ogólnie o tym co było w planach i co udało się zrobić.

Pojechaliśmy do Q-Bikera z rewizytą. W końcu. Wybieraliśmy się tam od dawna i w końcu udało się. Na miejscu, zgodnie z planem, oddaliśmy się nie tylko zwiedzaniu ciekawych okolic, ale również jeździe na motocyklach. Plan zakładał nagranie wspólnego odcinka na 3 motocyklach, ale niestety nie udało się tego zrealizować. Nasze interkomy nie zdołały się dogadać :/ 

Ale udało się za to nagrać pierwsze wrażenia z jazdy na Suzuki GS500FU oraz Kawasaki Vulcan S 650. Te odcinku już z niebawem na kanale. Dodatkowo powstanie szersza relacja na kanale CODA ZONE, bo w zasadzie wszędzie towarzyszyła nam kamera. Tam sporo zwiedzania, biegania po górach i inne ciekawostki. Już teraz możecie zobaczyć pierwsze wrażenia z jazdy autem, które zabraliśmy na ten wyjazd z wypożyczalni samochodów i motocykli ABACUS, czyli Citroën C4 Cactus.

Przy okazji polecam sprawdzić nagrania jakie wpadły na YouTube na kanały chłopaków:

Jakby nie było po głowie chodzi mi jeszcze jeden odcinek, w którym będzie nieco więcej na temat tego, jak jeździ się po Niemczech, bo trochę się w głowie nazbierało obserwacji. Co prawda w ujęciu podróży głównie autem, oraz z uwzględnieniem kilku landów a nie całości Niemiec, ale i tak jest kilka ciekawych rzeczy do powiedzenia. 

A teraz zapraszam na odcinek z odrobiną słońca i ciekawych dróg. Swoją drogą dzięki temu wyjazdowi pojawi się kolejny chopper na kanale. A tych nie jest za dużo na kanale 😉