Podsumowanie sezonu 2018. Co było? Co będzie?

podsumowanie sezonu 2018 coda motovlog

Podsumowanie sezonu 2018 – czyli kilka słów na temat tego, co działo się w minionym roku. Klasyczne zestawienie tego co było, z czego to wynikało a na dokładkę trochę o tym co będzie. A w zasadzie o tym co mogłoby być.

Podsumowanie sezonu 2018 udało się nagrać dokładnie pod koniec roku w grudniu. Odcinek ten nagrałem podczas wyjazdu na testy kawasaki w Maladze. Już drugi raz z rzędu kończę sezon motocyklowo-vlogowy w trakcie zimy, będąc w słonecznej Hiszpanii. Tym razem to, że się tam znalazłem, wniknęło bezpośrednio z tego, co działo się w tym roku. Innymi słowy nie było by mnie tam gdyby nie to, że odszedłem z pracy pod koniec sezonu.

W zasadzie to podsumowanie kręci się wokół tego własnie zagadnienia. Ale jakby nie było, było to najważniejsze wydarzenie w tym vlogowym sezonie. Gdyby nie to, to prawdopodobnie ten sezon byłby ubogi w odcinki. Na początku 2018 roku mówiłem o tym, że muszę poświęcić kanał na rzecz innych zaległości. Że tym razem to kanał ucierpi, że filmy idą w odstawkę. Wówczas nie wiedziałem jeszcze, że kilka miesięcy po tych słowach odejdę z pracy. O tym dlaczego to zrobiłem opowiadałem w tym odcinku.

Zatem w tym podsumowaniu będzie sporo na ten własnie temat. Ale nie tylko. W środku znajdziecie też trochę informacji na temat CBR oraz o tym co dalej. W zasadzie ciężko tu mówić o konkretnych planach. Chciałbym pozostać przy pracy nad kanałem ale z YouTube się nie wyżyje. Z Waszym wsparciem to co innego 😉 Dlatego jeśli chciałbyś aby kanał pozostał taki jaki jest, chciałbyś wspomóc mnie w jego prowadzeniu i przyczynić się do jego rozwoju, to zapraszam na mój profil Patronite. Z Waszą pomocą będę w stanie zmienić zajawkę w pracę. Kto wie co wówczas udałoby się osiągnąć. A głowa pełna pomysłów 😉

Ale dość już o marzeniach 😉 Zapraszam na odcinek w którym powiedziałem więcej na ten temat.