Podsumowanie sezonu 2017 i o planach na zimę

podsumowanie sezonu 2017

Podsumowanie sezonu 2017 i trochę o planach na zimę. Czyli standardowo kilka słów o tym co działo się w danym sezonie z okazji jego końca.

Podsumowanie sezonu 2017 nikogo raczej nie zdziwi. W zasadzie chciałem to zrobić w trakcie jednego z live bo w trakcie sezonu wymarzłem i przemokłem tyle razy na motocyklu, że odpuściłem w listopadzie nagrania. Co roku kończyłem sezon 11 listopada. To taka moja małą tradycja. Jednak w tym roku praktycznie byłem ciągle chory. Dlatego postanowiłem już odpuścić wcześniej. Traf chciał, że zostałem zaproszony w grudniu przez Kawasaki Polska na testy motocykla Z900RS. W związku z tym, zw zdążyłem do tego czasu zarówno się wyleczyć jak i zapomnieć jak się jeździ, to skorzystałem z okazji i nagrałem ten odcinek.

W środku znajdziecie informacje na temat tego co się działo, tym razem podsumowanie w kilku krótkich, żołnierskich solówach. Do tego, korzystając z okazji, kilka słów na temat nie tyle planów, co listy życzeń w związku z zimą. Ten teks traktuję jako krótką zapowiedź a po więcej zapraszam na odcinek. Korzystając z okazji zapraszam do mnie na Instagram oraz Facebook. Bo coś wisi w powietrzu a z moich mediów sowiecie się od razu co się kroi 😉

BTW: z okazji zakończenia sezonu warto również zobaczyć początek 😉 Znajdziecie go tutaj.