Peugeot 308 Allure Plus – Pierwsze wrażenia

Peugeot-308-Allure-Plus

Peugeot 308 Allure Plus to pierwsze auto jakie wpadło w moje ręce na testy. Zatem klasycznie w tym odcinku o pierwszych wrażeniach z jazdy nim oraz o planach związanych z obecnością aut na kanale.

Peugeot 308 Allure Plus na testy został udostępniony przez wypożyczalnie samochodów i motocykli ABACUS, za co serdecznie dziękuję. Możliwe, że będzie to początek nowej serii na kanale. Generalnie to auto może być Twoje za 109zł za dzień 😉

Ale tylko teoretycznie będzie to coś nowego. Wszak kanał powstał po to, aby zamieszczać na nim nagrania z wyścigów, które współorganizowałem. Wstępny plan zakładał pokazanie na nim aut zawodników, którzy brali udział w wyścigach. A było w czym przebierać. Niestety były to czasy gdy jeszcze studiowałem. Także poza swoimi sprawami, studiami i robieniem filmów miałem jeszcze sporo na głowie jeśli chodzi o wyjazdy na zawody. Zwyczajnie zabrakło czasu na robienie większej ilości nagrań.

Ale teraz można wrócić do pomysłu choć w nieco innej formie, bardziej zbliżonej do tego, co robię z motocyklami. I właśnie doszliśmy do momentu, w którym na kanale pojawia się pierwszy odcinek z „pierwszymi wrażeniami” z jazdy samochodem. Na początek Peugote 308. Kto wie, co pojawi się w przyszłości 😉 Moim zdaniem to ciekawa alternatywa dla zbliżającej się zimy. 

Jakby nie było zapraszam na poniższy, inauguracyjny odcinek, testów samochodowych na kanale. Gdy przygotuję pierwszą recenzję to znajdziecie ją standardowo w dziale testowym.