Pasmo udręk czyli kilka słów o czarnych seriach

pasmo udręk

Pasmo udręk i „sukcesów” – taki okres w życiu, gdy nic nie idzie, nic nie działa i nikt nie wie dlaczego. W tym odcinku trochę o tym co u mnie i na podstawie tego rozprawka na temat życiowego pecha.

Pasmo udręk? Jakby nie było to jest to vlog. Vlog to nie tylko odcinki tematyczne poświęcone motocyklom. To również trochę o życiu autora. I taki właśnie poniekąd jest ten odcinek. Standardowo gdy wsiadam na nowy motocykl, to dzielę się z Wami informacjami na temat zarówno pierwszych wrażeń z jazdy jak i na temat tego co u mnie słychać. I teraz będzie w zasadzie podobnie.

Tym razem wsiadam po raz kolejny na CB1100 ale w wersji RS. W związku z tym, że pierwsze wrażenia z jazdy na CB1100 EX już były, to tym razem głównie o tym co u mnie. A że u mnie nie działo się wówczas za dobrze, to i odcinek jest tego odzwierciedleniem. Od miesiąca zmagam się z czarną sesją, wiec nagrałem o tym odcinek. Wszak nie zawsze róże na drodze, nie zawsze radosne newsy. Życie to nie tylko śmieszki i miłe wydarzenia, to również takie okresy chwilowego upadku morale i braku chęci wynikającego z tego, że zwyczajnie nic nie działa i nic nie idzie tak jak powinno. Także wrażliwych zniechęcam, a zainteresowanych zapraszam na poniższy odcinek.