Jak zrobić ćwiartkę w 11 sekund na MT-09?

Yamaha MT-09

Krótki special ze startami na MT-09 w wyścigach na 1/4 mili.

W tym specialu zabieram Was na lotnisko w Białej Podlaskiej, gdzie odbyła się pierwsza runda Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych. Na wyjazd na te zawody, które współorganizowałem ze Stowarzyszeniem Warsaw Speed Team oraz ProRace, dostałem Yamha MT-09. Zarejestrowałem się tylko po to aby w „laboratoryjnych” warunkach sprawdzić przyśpieszenie tego sprzęta. Wyszło lepiej niż się spodziewałem, ale o tym w kolejnych odcinkach 😉

W tym odcinku będziecie mieli okazję zobaczyć wszystkie moje przejazdy w porannej sesji startów motocykli, oraz ogólnie jak wyglądały zawody od strony zawodnika. Dorzucam oczywiście wszystkie dane jakie otrzymałem od DHRA po przejazdach, czyli czas reakcji (RT), czas przejazdu (ET), czas przejazdu na 60ft, oraz prędkość na końcu. Pamiętajcie, ze czas reakcji nie liczy się w kwalifikacjach.

Jeśli jeszcze nie widzieliście, to zapraszam również na odcinki, w których pokazałem moje starty na CBR1000RR w trakcie drugiej rundy Bezpiecznych Wyścigów. Pierwsza i druga cześć od jakiegoś czasu na kanale. Możecie też sprawdzić jakie były moje pierwsze wrażenia z jazdy na MT-09 w tym odcinku.

Coś tam pojechałem, coś tam zgubiłem, było z przygodami i słońcem takim, że pływaliśmy w kombinezonach. Ale zabawa przednia 🙂 Zresztą zobaczcie sami: