Lotnisko Biała Podlaska – zwiedzanie z Wizardem

lotnisko biała podlaska

Lotnisko Biała Podlaska to miejsce, które warto pokazać. W naszym kraju jest całą masa zapomnianych i niewykorzystywanych już przez wojsko obiektów, z których korzystają głównie miłośnicy wysokich oktanów. Takich jak ja 😉

W tym odcinku, razem z Wizard on Board jeździmy po płycie lotniska Biała Podlaska. Jest to ogromny obszar. Wcześniej stacjonowały tu szybkoloty, obecnie jest to jeden z obiektów wykorzystywany między innymi do przeprowadzania wyścigów na 1/4 mili, drift, wyścigi na jedną milę czy po ustawionym torze. Obiekt posiada najdłuższą prostą oraz taką konfigurację, że można na nim rozegrać kilka zawodów jednocześnie przy zachowaniu bezpiecznych odległości między imprezami. Fenomenalne miejsce. Ja jestem tu po raz kolejny, Wizard był pierwszy raz.

Tak jak ja, Wizard za pierwszym razem się trochę zagubił. Ja miałem też tego pecha, że za pierwszym razem wjeżdżałem w całkowitych ciemnościach. Jak zobaczycie na odcinku, jest to naprawdę olbrzymi obszar i nie trudno się tu zgubić. Na bank ciężko jest się tam w ciemnościach odnaleźć. W zasadzie pokazaliśmy tylko drogi objęte naszymi zawodami. Jeśli będziecie mieli kiedyś okazję odwiedzić miejsce, albo startować tam to polecam.

Ten odcinek, to tak prawdę powiedziawszy, wycięty fragment z odcinka, w którym pokazałem jak wyglądała nasza walka o 1 miejsce w klasie. Zwyczajnie z tym fragmentem całość była by zbyt długa. Jeśli chcecie zobaczyć więcej odcinków z CBR1000RR SP2 to zapraszam na pierwsze wrażenia z jazdy na nim. Sprawdźcie też jak wyglądały pierwsze starty na tym motocyklu dzień wcześniej. Możecie również posłuchać na temat samych zawodów w tym odcinku. A teraz zapraszam wszystkich na lotnisko Biała Podlaska: