KTM 790 ADVENTURE – pierwsze wrażenia z jazdy

ktm 790 adventure coda motovlog

KTM 790 ADVENTURE to kolejna maszyna, która trafia do mnie na testy. Tym razem otrzymałem motocykl na kostkowej oponie, dlatego pierwsze wrażenia nagrałem na nieco bardziej zapiaszczonych drogach.

KTM 790 ADVENTURE to kolejna maszyna, która trafia do mnie na testy. Tym razem otrzymałem motocykl na kostkowej oponie, dlatego pierwsze wrażenia nagrałem na nieco bardziej zapiaszczonych drogach. Miałem dzięki temu możliwość sprawdzenia ABSu oraz trakcji w takich warunkach. Dzięki temu, sporo obserwacji na temat tego motocykla, zapadło już pierwszego dnia.

KTM 790 ADV jest drugim motocyklem z pomarańczowej stajni, którym miałem okazję jeździć. Jednak pomimo wielu podobieństw do KTM 690 SMC-R, to jazda tymi motocyklami była całkowicie odmienna. W tym odcinku klasycznie zapraszam na pierwsze wrażenia z jazdy na nim. Niestety zmrok przychodzi już zdecydowanie wcześniej a co za tym idzie, tym razem odcinek w większej szarówce.

Nie mniej jednak motocykl był ze mną całkiem długo. Koniec końców zrobiłem nim naprawdę solidny przebieg, w różnych warunkach. Co prawda opona kostkowa mocno przekłamuje wrażenia płynące z jazdy po asfalcie, ale to nie znaczy, że jeździłem tym motocyklem tylko po sypkim gruncie. Ale więcej na ten temat w recenzji. Teraz zapraszam na pierwszy odcinek z udziałem KTM 790 Adventure na kanale.