Kawasaki J125 – pierwsze wrażenia z jazdy

kawasaki j125 coda motovideo

Kawasaki J125 to kolejny skuter dostępny dla wszystkich z prawem jazdy kat. B, który wpada na testy. W tym odcinku klasycznie pierwsze wrażenia z jazdy. Jak wypadł w pierwszym zetknięciu? Dowiesz się z tego odcinka!

Kawasaki J125 to skuter o pojemności 125cc a zatem jest legalnie dostępny dla każdego kierowcy, który posiada kat. B od 3 lat. W jednym z odcinków wypowiadałem się na temat tego, jakie 125cc na początek będzie lepsze. Poruszyłam tam temat tego, czy lepiej wsiadać na skuter czy motocykl biegowy. Jest to w sumie całkiem ważna decyzja, dla wszystkich osób, które planują zacząć swoją przygodę z motocyklami, zaczynając od 125cc. Zatem zainteresowanych odsyłam do tamtego właśnie odcinka.

W tym nagraniu klasycznie koncentruję się na pierwszych wrażeniach z jazdy. Mając za sobą już całkiem sporo maszyn, jestem w stanie bardzo szybko określić to co mi pasuje, co do mnie przemawia, a co nieszczególnie zachwyca w motocyklach, na które wsiadam po raz pierwszy. Co spodobało mi się w tym skuterze? Co nieszczególnie przypadło mi do gustu? W zasadzie o wszystkim tym powiedziałem w odcinku i tam odsyłam, żeby nie dublować informacji 😉

Z ciekawostek mogę jednak dodać, że pogodna oczywiście była bezbłędna, i akurat tego dnia wokół miasta krążyły burze i ulewy. Zdradzę jednak, że tym razem udało się dotrzeć na miejsce suchym 😉 A jeśli chcielibyście zobaczyć ten skuter w akcji, to odsyłam do Wizarda, który umieścił już nagranie z naszego wspólnego błądzenia po okolicach Nadarzyna.