Honda X-ADV – pierwsze wrażenia i sprawy bieżące

honda x-adv

Honda X-ADV to kolejny sprzęt, który trafia na testy. Tym razem jest to sprzęt określony przez producenta jako skuter terenowy. Przez kilka najbliższych dni będę miał okazję przekonać się czy taki faktycznie jest 🙂

Honda X-adv – sprzęt ciekawy. Zainteresował mnie od pierwszego ujrzenia. I to w zasadzie nie tyle na własne oczy co informacji na jego temat. Siedziałem na nim w trakcie targów w Poznaniu i wiedziałem, że będę go chciał oblatać. Także teraz jest okazja bo trafił na testy. Przed nami kilka dni wspólnej jazdy, pogoda zapowiada się wybitnie, będzie można spokojnie testować.

Co wyróżnia ten sprzęt od razu z tłumu to nietuzinkowy wygląd. Ani to klasyczny skuter ani zwykły motocykl. Takie mocne połączenie stylizacji. O ile Honda INTEGRA była pojazdem łączącym najlepsze cechy skutera i motocykla ale z wyglądu była skuterem, o tyle ten „skuter terenowy” nie do końca przypomina skuter. Druga sprawa to masa. To odczułem od razu wycofując sprzęt do jazdy. Ale później jechało się przyjemnie. Choć upał dawał się we znaki przez cały czas.

W tym odcinku klasycznie trochę na temat pierwszych odczuć jazdy oraz na temat spraw bieżących. Coś o hondzie, coś o live oraz coś na temat zniżek jakie będę dla Was mieć. Także zapraszam na odcinek, z którego dowiecie się więcej.