Dominar 400 – pierwsze wrażenia z jazdy na motocyklu Bajaj’a

dminar 400 bajaj wrazenia www

Dominar 400 to propozycja motocykla na kat. A2 od Bajaja. Motocykl ten dostałem na tygodniowe jazdy testowe, zatem klasycznie zaczynamy od pierwszych wrażeń z jazdy.

Dominar 400 to motocykl, z którym po raz pierwszy miałem styczność podczas targów motocyklowych w Warszawie. O sprzęcie tym sporo obecnie słychać, a to dlatego, że Bajaj za pośrednictwem Rometa, wkracza na polski rynek. Do tego kosztuje niespełna 15 tysięcy, a co za tym idzie – może być ciekawą alternatywą dla osób poszukujących czegoś dla siebie, zwłaszcza jeśli decydują się na nowy motocykl.

Tym bardziej nie mogło go zabraknąć u mnie, bo do tej pory prezentowałem zdecydowanie droższe maszyny, a Dominar 400 może być ciekawą propozycja na pierwszy motocykl. Czy tak będzie? To się okaże, wszak do końca testów zostało jeszcze trochę czasu i trasa do zrobienia, ale na chwilę obecną – broni się bardzo dobrze 😉 Ale więcej powiem w recenzji.

Warto wspomnieć, że każdy z Was może dostać taki motocykl na testy. Bywa też tak, że niektórzy dealerzy takie testy prowadzą na torze, zatem obejdzie się bez prawa jazdy. Zresztą ta konkretna sztuka z odcinka, jest na bank potorowa. Zgłoszenie możecie przesłać na tej stronie. Trwa też konkurs dla właścicieli Dominara, w którym do zgarnięcia drugi motocykl bądź zwrot kosztów zakupu – całkiem ciekawa opcja. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Tym razem niestety pierwsze wrażenia nie na live, z kilku powodów. Przede wszystkim praca uniemożliwiła mi odebranie motocykla na tygodniu, bo kończyłem później niż ekipa, która wydawała mi motocykl. Dlatego na odbiór umówiłem się w sobotnie popołudnie. A że było pięknie i słonecznie w całym kraju (tak, dokładnie! o dziwo bez deszczu tym razem… i to do tej pory o.O) to i tak by nikt tego nie oglądał. Także tym razem klasycznie, dzięki czemu później był jeszcze czas nagrać coś z Wizardem 🙂 Poprzedni live z motocykla znajdziecie na kanale, zapraszam przy okazji na ostatnie odcinki.

A póki co zapraszam Was na pierwsze wrażenia z jazdy na tym sprzęcie: