Creality Ender 3 – początki przygody z drukiem 3D

miasto noco coda wizard creality ender 3

Creality Ender 3 to ponoć bardzo dobra, tania drukarka 3D. W tym odcinku jedziemy z Wizard on Board do Artura Petrzaka aby odebrać moją sztukę, która została przez niego poważnie zmodyfikowana. W tym odcinku klasyczne „Miasto noco”, którego myśl przewodnia skręca w kierunku druku 3D.

Creality Ender 3 będzie moją pierwszą drukarką 3D. W chwili pisania tego tekstu jestem już po wstępnym chrzcie bojowym z drukiem. Odcinek nagrywany był w lipcu. Od tamtego czasu trochę filamentu „upłynęło”. Obecnie wiem już nieco więcej na temat druku i zaczynam się tym bawić na poważniej. Jednak w tamtym czasie większość tego było dla mnie czarną magią a chłopaki bardzo szybko złapali wspólny język.

Drukiem 3d zaraził mnie Wizard on Board, który też po raz pierwszy pokazał mi kanał Artura. W pewnym momencie mojego YouTubowego jestestwa natknąłem się na wcześniej wspomnianego kolegę, dzięki czemu mój problem z wyborem odpowiedniej drukarki został bardzo szybko rozwiązany. Zawsze lepiej pogadać z kimś, kto ma pojęcie o temacie i zna rynek.

I tak oto moi drodzy wyglądał mój początek przygody z własną drukarką 3D. Od tamtej pory udało mi się, z lepszym bądź gorszym skutkiem, wydrukować kilka rzeczy. Na początku były to rzeczy kalibracyjne. Później doszły proste figurki a teraz zacząłem się bawić w dalsze mody mojej drukarki. Efekty tego będziecie mogli podziwiać na moim drugim kanale CODA ZONE. Zainteresowanych klasycznie zapraszam na odcinek, a w wolnej chwili zajrzyjcie do poprzednich odcinków.