CBR1000RR pierwsze wrażenia z jazdy po 2 latach rozłąki

cbr1000rr pierwsze wrazenia coda motovlog

CBR1000RR pierwsze wrażenia z jazdy po 2 latach rozłąki – drugi odcinek nagrany na CBR, w którym mówię o tym jakie wrażenie wywarła na mnie CBR, gdy po raz pierwszy zabrałem ją na loty po odebraniu motocykla.

CBR1000RR pierwsze wrażenia – bo przecież wystarczy zima, by na nowo zachwycić się swoim motocyklem. W tym przypadku motocykl „zimował” 2 lata 😉 To tak jakbym znów wsiadał na niego po raz pierwszy. I właśnie dlatego powstał ten odcinek, bo jest o czym opowiadać.

To nie jest oczywiście tak, że człowiek przez zimę zapomina jak się jeździ. I to też nie jest tak, że całkowicie zapomniałem jak się jeździło Firebladem. Od tego miałem kanał i starsze filmy (wszystkie odcinki znajdziecie na tej playliscie), żeby sobie przypomnieć 😉 Nie mniej jednak ten pierwszy raz na swoim motocyklu, po takiej przerwie, był dość emocjonujący.

Zresztą nie ma się tu co długo rozpisywać bo o wszystkim opowiedziałem w poniższym odcinku i na niego zapraszam. A jeśli nie widzieliście pierwszego vloga z pokładu Fajera, to odsyłam do tego odcinka.